Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam na podejmowanie wielorakich zleceń wymagających pracy na wysokości. Wiemy jak to zrobić bezpiecznie i fachowo. Każde nowe zlecenie traktujemy indywidualnie i dobieramy do niego najefektywniejsze metody realizacji.
Czas, jakość i zadowolenie klienta to nasze priorytety.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

W ofercie naszej firmy znajdują się usługi wysokościowe wymagające stosowania specjalistycznego sprzętu. Wykonujemy prace wysokościowe przy pomocy lin alpinistycznych, ruchomych rusztowań i drabin. Dobór techniki zależny jest od rodzaju wykonywanej pracy i specyfiki zlecenia. Możliwość dostosowania sprzętu do zlecenia umożliwia nam wykonanie prac nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Stosowane środki są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla użytkowników. Przekłada się to na wysoką jakość ich wykonania. Prace wysokościowe, które wykonuje nasza firma, są całkowicie bezpieczne. Stosujemy wszystkie możliwe zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów.
Pracujemy w dobowym systemie zmianowym, który gwarantuje wykonywanie zleceń w najkrótszym możliwym czasie, a także usuwanie nieprzewidzianych awarii.

Zakres prac wysokościowych

Nasza firma zatrudnia specjalistów różnych branż, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji całego wachlarza zleceń.
Oferujemy prace w zakresie mycia i czyszczenia powierzchni szklanych, elewacji, elementów oświetleniowych, reklam wielkopowierzchniowych.

Nasi pracownicy dokonają także renowacji i konserwacji kominów, konstrukcji metalowych, drabinek przeciwpożarowych, przeglądów i czyszczenia zbiorników.

Świadczymy szeroki zakres usług budowlanych wymagających pracy na wysokości. Naprawiamy dachy, udrożniamy rynny, dokonujemy renowacji elewacji.

Nasza oferta obejmuje także prace dotyczące bieżącego utrzymania budynków, jak odśnieżanie, usuwanie sopli czy zabezpieczenia przed odpadającymi elementami elewacji. Ważnym elementem naszej działalności jest montowanie zabezpieczeń przed zanieczyszczeniami powodowanymi przez ptaki.

fargo.net.pl